Příšerky z CBA

Znáte už naše Příšerky?

Už několik let můžete vidět příšerky CBA v různých podobách. Příšerky nás provázejí soutěžemi, věrnostním programem, nákupním veletrhem, fandí hokeji, slaví s námi různé svátky, jsou dekorací jídelníčků ve školních jídelnách a zdobí obaly některých privátních výrobků. Bez příšerek už bychom si CBA ani nedovedli představit. Jsou nedílnou součástí naší velké rodiny a jsou pro CBA nepostradatelní.

Příšerka Cyril

První z příšerek se jmenuje Cyril, celým jménem Cyril Hlavička a je to náš chytrolín. V CBA se stará o nejvýhodnější ceny, vychytává chybičky v letácích a občas se skočí podívat i na účtárnu. Mimo jiné Cyril má odpovědi na všechny otázky a velice rádodpoví na veškeré dotazy, směřující do CBA. Pokud si někdo neví s něčím  rady, Cyril hned přiskočí a problém vyřeší.

Příšerka Bim

Druhá z příšerek se jmenuje Bim, celým jménem Bim Bambule a na starost má od každého kousek. Samozřejmě v CBA také hodně pomáhá, například občas zaskočí do skladu a kontroluje zda je vše v pořádku. Bim se také stará o nákladní auta a každý večer poctivě počítá, jestli se všechna v pořádku vrátila. Je tak nejlepší kamárád řidičů z CBA. A když má chvilku čas, rád se povozí ve vysokozdvižném vozíku.

Příšerka Amél

Třetí z příšerek se jmenuje Amél, celým jménem Amél Růžovoučká a je to naše sluníčko. Vymýšlí senzační soutěže pro vás, naše zákazníky, a to je velice zodpovědná práce. Amél současně připravuje věrnostní programy, jak pro děti, tak i pro dospěláky. Dále má na starost vyhodnocení výherců křížovek z letáků. Každý týden kontroluje správné odpovědi a pečlivě odpočítává výherce.

Věříme, že si Cyrila, Bima a Amél oblíbíte tak jako my.