Výherci Vánoční soutěže s CBA 2017

Výherci 6. kola hlavní výhry

Soutěžní otázka: Kolik kódů celkem si zaregistrují ženy v 6. kole Vánoční soutěže 2017 s CBA, tj. ve dnech 13.12 .- 19.12.2017?

Správná odpověď: 4854

Poukaz ubytování na Bludovečku:

Antoní Dolanský, Kladky

Ludmila Hrubá, Žerotín

Martina Zemková, Smiřice

Sedací vak:

Hana Michelfeitová, Brno

Růžena Langová, Sobotovice

Michal Tomášek, Česká Lípa

Radek Pípa, Polná

Jaroslava Marková, Supíkovice

Lenka Sikorová, Ochoz

Eva Vabrousková, Velké Losiny

Výherci 6. kola prodejny:

Vera jankova, Bakov nad Jizerou, Jana Sedláčková, Bavorov, RICHARD KOLEŠKA, Bělá pod Bezdězem, Vladimir Peřina, Bělotín, Světlana Šindelářová, Benešov nad Ploučnicí, Ivana Tomkova, Bílovice, Petra Kotrlá, Bludov, Jan Švesták, Bludov, Helena Vyvážilová, Bochoř, Radek Valenta, Bohdíkov, Šebestova Svatava, Bohuslavice, Daniela Koutná, Bohutín, Olga Bašová, Bolehošť, Tereza Voříšková, Borohrádek, Božena Pokorná, Boskovice, Milada Pavlasová, Brněnec, Hana Michelfeitová, Brno, Boris Svoboda, Brno - Komín, Irena Kreuzerova, Brno - Tuřany, Danuše Portešová, Brodek u Konice, Jarmila Pekárková, Brumov-Bylnice, Matěj Burián, Brumovice, Helena Miliánová, Bruntál, Petra Vlašicová, Bruntál, Darina Herzánová, Břeclav, VLASTA ZIFČÁKOVÁ, Břidličná, Jaroslava Karásková, Budkovice, Dana Vydrová, Ctidružice, Petra Bobeláková, Cvikov, Marie Ivičičová, Čejč, Eva Šerfözöová, Červená Voda, Michal Tomášek, Česká Lípa, Hana Buřvalová, Česká Třebová, Jiri Knedla, Česká Ves, Ladislav Dujava, Česky Dub IV., Roman Příhoda, Choceň, Drahomíra Zatloukalová, Chromeč, Jana Volšická, Chvaletice, Veronika Marková , Dašice, Zdenka Maresova, Děčín XXXII - Boletice nad Labem, Dana Holcová, Desná v Jizerských horách, Marie Tomešová , Dětřichov u Frýdlantu, petra janku, Dětřichov u Litovle, IVANA MARTINKOVÁ, Dolní Libina, Blanka Pokorná, Domamyslice, Petra Metznerová, Domašov, Miroslava Kršková, Domašov u Brna, Jarmila Zbořilová, Držovice, Dagmar Ticha, Dubany, Eva Landová, Dyjákovice, Jiřina Demčáková, Habartice, Emílie Koloušková, Hanušovice, Zdeňka Novotná, Hartvíkovice, Dagmar Šimsova, Havířov, Kateřina Hanzlová, Hejnice, Simona Benešová, Heřmanice u Frýdlantu, Věra Vláčilová, Hlubočky, Jana Millerová, Hlubočky - Mariánské údolí, Romana Vavrochová, Hlubočky - Mariánské Údolí, Marie Čermáková, Hodonín, Pavel Měchura, Hodonín, Lenka Mamulová, Horní Město, Miluše Michálková, Horní Újezd, Hana Mothejzíková, Horšovský Týn, Petra Krajníková, Hoštka, Marie Jiřičková, Hradec Králové, Lubomír Petr, Hradec Králové, Jana Juríčková, Hrušovany nad Jevišovkou, Lucie školutova, Huzová, Soňa Recová, Hvozd, Radka Effenbergerová, Ivančice u Brna, zuzana kulhánková, Jablonec nad Nisou, Anna Grusová, Jablonné nad Orlicí, Petra Juránková, Jedlí, Adam Fellner, Jeseník, Hana Hráčková, Jihlava, Eva Matušková, Jindřichov, Markéta Hánová, Jiříkov, Petr Janda, Kelč, Antonín Dolanský, Kladky, Jaroslav Stejskal, Klatovy, Květoslava Čížková, Klešice, Hana Šmukařová, Klobouky u Brna, René Bonczek, Klopina, Lenka Trojanová, Kněževes, Denisa Guzmová, Konárovice, stanislav stejskal, Konice, Soňa Recová, Konice, LUKAS BILY, Kopidlno, Eva Štychová, Kosmonosy, Antonin haubert, Kostelec na Hané, Štěpán Hlahůlek, Kozojídky, Ludmila Mokra, Krasíkov, Leoš Virgler, Krásná Lípa, Marek Adamec, Kravaře - Kouty, Radka Špicarová, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, Hana Cupáková, Křenovice, Eva Veselá, Křižanov, PETRA TRÁVNÍKOVÁ, Kyjov, Ludmila Janáčová, Lačnov, Pavlína Jančíková, Laškov - Pěnčín, DAVID MORAVEC, Letohrad, Jaromír Fabián, Liberec XV - Starý Harcov, Olga Komárková, Liberec XXV - Vesec, Eva Sádovská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou, Alena Kargerová, Liblice, Iveta Moravcová, Lichkov, Marie Sucháčková, Lidečko, Věra Škrabalová, Lipová Lázně, Růžena Sakalová, Liptáň, Iva Škorpilova, Lomnice nad Popelkou, Vladimir Čajka, Lošov, Jolana pruckova, Loštice, Petra Fisnarova, Loučná nad Desnou, nemá výherce, Louny, Jana Kappelová, Lutín, Eva Rakovská, Machová, Markéta Studená, Majetín, Hana Heinzová, Medlov, Marcela Zátopková, Město Albrechtice, Petra Kávová, Mikulovice, Miroslava Bieliková, Mimoň, Josef Vlček, Miroslav, JARMILA KRISTKOVÁ, Mladějovice, Lada Hejtmánková, Mladkov, Michael Křivý, Moravské Bránice u Brna, Barbora Hrdá, Moutnice, HANA HIZNAJOVA, Mrsklesy, Jitka Jahodova, Mšené - lázně, Helena Košařová, Mýto, eva řehová, Napajedla, Marie Filipkova, Němčice nad Hanou, Jana Drncová, Nepomuk, Ladislav Hlobil, Nesovice, Leona Chini, Nesovice, PAVLINA POMEZNA, Nové Město pod Smrkem, Filip Šťáva, Nové Syrovice, Pelcová Milena, Nový Bor, Alžbeta Kubartová, Nový Kostel, Ivana Vamvakašová, Nový Malín, Jméno a přijmení, Obec, Jana Škrabalová, Ochoz, Jana Knápková, Olšany, Libuše Grydilová, Ondratice, Libor Čech, Oskava, Jana Švorcová, Ostrava - Dubina, Zdenek Pindur, Ostrava - Hrabůvka, Jana Kozelská , Ostrava - Poruba, Eva Vratislavská, Ostrava - Zábřeh, Jiřina Daňková, Plinkout, Vlasta Štáblová, Pňovice, František Varad´a, Pohořelice, Josef Blaha, Pohořelice, Jana Havlínová, Pohořelice, Monika Váchová , Polepy, Martina Grossmannová, Polešovice, Marie Klimešová, Police nad Metují, Ivo Beneda, Polná, ANNA Rýznarová, Postřelmov, Miroslava Bohatová, Praha 4 - Podolí, Antonín Hofman , Prostějov, Vendula Jůzová, Prostějov, Alena Nadymáčková, Prostějov, Adéla Škaldová, Přepychy, LENKA NEVŘALOVÁ, Přerov, Martin Pěcha, Přerov - Lověšice, Pavel Šmída, Ptení, Helena Kvapilova, Pustiměř, Romana Šromotová, Radslavice, Jarmila Krobotová, Rájec, Žaneta Borseníková, Rapotín, Jiřina Coufalová, Raspenava, Lukáš Maděra, Ratíškovice, Jaroslav Parma, Renoty, Antonín Rykr, Rokytnice v Orl. Horách, Klára Smištíková, Rosice u Brna, Ivana Perná, Rovensko pod Troskami, Jana Šimková, Ruda nad Moravou, Eva Kavková, Říčany, Dana Karlíková, Sazovice, Pavla Daňková, Slatinice, Ludmila Kaufová, Slavětín u Litovle, Lenka Macháčková, Slavičín, Karel Mrhálek, Slavičín, Terezie Vargová, Slezské Rudoltice, Lenka Szewieczková, Smilovice, Zemková Martina, Smiřice, Růžena Langová, Sobotovice, Eva Kopecká, Staňkov, Taťána Hlobilová, Stará Červená Voda, Tereza Hubálková, Staré Město p.Sněž., Petr Raida, Staré Město u Brun., Grebeň Rostislav, Staré Město u UH, Jiří Havel, Strání, Petra Tomancová, Střelice u Brna, Božena Večeřová, Střeň, Jiřina  Ošlejšková, Suchdol, Jaroslava Marková, Supíkovice, Gabriela Doležalová, Svinčany, Vendula Kráčmarová, Šternberk, marie machačová, Šternberk, Michal Mares, Štíty, Jitka Ondráčková, Študlov, Eva SPĚVÁČKOVÁ, Šumperk, Barbora Strnadová, Šumperk, Ilona Olbrichová, Šumvald, Jiří Krestýn, Šumvald, Iveta Šubrtová, Teplice nad Metují, Zdeňka Vymazalová, Troubelice, Vladimíra Hrubá, Třebčín, Jitka Svobodová, Třebelovice, Miloš Rejfek, Týnec nad Labem, Jitka Březková, Týniště nad Orlicí, Monika Grimová , Uhřice, Michal Jochec, Újezd, Barbora Vlčková, Únanov, Jiřina Parmová, Uničov, Soňa Haviarová, Úpice, Pavla Mlčochová, Určice, Eva Nechvatalova, Valeč, Aleš Kluger, Vamberk, Renata Halašová, Velká Bystřice, Martina  Krobotová, Velké Losiny, Antoni Mátychová, Velké Losiny, Ludmila Maňasová, Velké Popovice, Eva Friedrichová, Velký týnec, Monika Laovská, Vidnava, Věra Kašparová, Vikýřovice, Pavla Valouchová, Vilémov, Marcela Stloukalová, Vlčnov, Alena Sporyszova, Vnorovy, Jaroslav Holešinský, Vranovice, jiří pochop, Vrchlabí, MARIE DANKOVA, Vysoká Libeň, Michaela Krejčí, Vysoké Mýto, Jana Brodská, Zásmuky, Vlasta Mikulenková, Zašová, Hana Krčková, Zbýšov u Vyškova, Lenka Pechočová, Zdice, Dagmar Zajícová, Zlámanec, Marie Sýkorová, Zlaté Hory, IVANKA NGUYEN, Znojmo, Dana Kafková, Znojmo, Marcela Janečková, Žabčice u Brna, Dagmar Pichová, Žďár nad Metují, Jan Jakoubě, Železný Brod, Libuše krylová, Žerotín.

Výherci 5. kola hlavní výhry

Soutěžní otázka: Kolik kódů celkem si zaregistrují ženy v 5. kole Vánoční soutěže 2017 s CBA, tj. ve dnech6.12 .- 12.12.2017?

Správná odpověď: 3880

Poukaz ubytování na Bludovečku:

Viktor Hájek, Klobouky u Brna

Blanka Hlaváčková, Dubany

Hedvika Nekvapilová, Svinčany

Sedací vak:

Pavlína Nekulová, Třebelovice

Zdeněk Vávra, Strání

Jaroslav Lžičař, Študlov

Jana Sikorová, Konice

Marie Ivičičová, Čejč

Petr Kostka, Rájec

Zdena Smrčková, Desná v Jizerskýh horách

Výherci 5. kola prodejny:

Helena Janáčová, Bakov nad Jizerou, Jana Sedláčková, Bavorov, Renata Křížová, Bělá pod Bezdězem, Miroslav Rebič, Bělotín, Miroslava Vejvodova, Benešov nad Ploučnicí, Ivana Tomkova, Bílovice, Ivana Švestáková, Bludov, Hana Harasimova, Bludov, Josef Zanáška, Bochoř, lenka vepřková, Bohdíkov, Zdenka Soukopová, Bohuslavice, Jiří Jáně, Bohutín, Ivana Jarkovská, Bolehošť, JAROMÍR LOHNISKÝ, Borohrádek, Ivona Valterová, Boskovice, Eva Popelková, Brněnec, Markéta Šťastná, Brno, Barbora Dostálová, Brno - Chrlice, Ladislav Doležel, Brno - Komín, Irena Kreuzerova, Brno - Tuřany, Eva Zatloukalová, Brodek u Konice, Radmila Kafková , Brumov-Bylnice, Matěj Burián, Brumovice, Helena Miliánová, Bruntál, Marie Dunkova, Bruntál, Jaroslava Tlachová, Břeclav, Antonín Zapletal, Břidličná, Jaroslava Karásková, Budkovice, Anna Šípová, Ctidružice, Marie Ivičičová, Čejč, Patrik Bittner, Červená Voda, Andrea Tůmová , Česká Třebová, Alžběta Bursová, České Meziříčí, Alena Tvrzníková, Česky Dub IV., nemá výherce, Choceň, Oldřich Pavelka, Chromeč, Ilona Hermanová, Chvaletice, Anna Buršíková, Cvikov, Michal Tomášek, Česká Lípa, Pavla Knedlova, Česká Ves, vojtěch fišer, Děčín XXXII - Boletice nad Labem, Jaroslava Krieglerová, Desná v Jizerských horách, Pavla Mourková, Dětřichov u Frýdlantu, ruzena rozmanova, Dětřichov u Litovle, Jana Blažková, Dolní Libina, Jarmila Popelková, Domamyslice, Anna Šmalcová, Domašov, Miroslava Kršková, Domašov u Brna, Zita Holbová, Držovice, PETRA JONÁŠOVÁ, Dubany, Iveta Mallova, Dyjákovice, Tereza Rabiňáková, Habartice, Emílie Kolouškova, Hanušovice, Ladislav Bobek, Hartvíkovice, Josef Vallo, Havířov, Alena Kobrlová, Hejnice, Ivana Hájková, Heřmanice u Frýdlantu, Jana Marešová, Hlubočky, Dagmar Janíčková, Hlubočky - Mariánské údolí, Jaroslava Cardová, Hlubočky - Mariánské Údolí, Petra Vargová, Hodonín, Eva Mrkusová, Hodonín, VĚRA LONOVA, Horní Město, Miluše Michálková, Horní Újezd, Jiří Chejlava, Horšovský Týn, Jana Pokorná, Hoštka, Monika Vlková, Hrabyně, Lucie Mrkosová, Hradec Králové, Marie Jiřičková, Hradec Králové, Monika Pecková, Hrušovany nad Jevišovkou, Zdeněk Vráblík, Huzová, Věra Švecová, Hvozd, Tereza Adamova, Ivančice u Brna, Iva Urbanová, Ivanovice na Hané, David Pokorný, Jablonec nad Nisou, jan Balaš, Jablonné nad Orlicí, Petra Juránková, Jedlí, Iva Janošťáková, Jeseník, Dana Svobodová, Jihlava, Dagmar Guštanová, Jindřichov, Hana Altmanová, Jiříkov, Blanka Jandová, Kelč, Ludmila Křečková, Kladky, Marie Hanusová, Klatovy, Květoslava Čížková, Klešice, Marie Jakubcová, Klobouky u Brna, Marek Dostál, Klopina, Pavla Kupcova, Kněževes, Petra Rygalová, Kokory, nemá výherce, Konárovice, Zdenka Kotyzová, Konice, Petra Bořilová, Konice, Jitka Kopecká, Kopidlno, Hana Burešová, Kosmonosy, Anna Skulilová, Kostelec na Hané, Ludmila Slouková, Krasíkov, Petr Novák, Krásná Lípa, Jana Kalužová, Kravaře - Kouty, Jana Matyskova, Krnov - Pod Bezručovým vrchem, Dita Hořavová, Křenovice, Gabriela Kašpárková, Křižanov, Olga Sedlarova, Kyjov, mirka tarabusova, Lačnov, Jana Jurinová, Laškov - Pěnčín, Michaela Moravcová, Letohrad, Hana Hlavatá, Liberec XV - Starý Harcov, Marcela Brabcova, Liberec XXV - Vesec, Helena Vaníčková, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou, Martina Hamšíková, Libina, Kristína Chudárková, Liblice, Pavla Jelínová, Lichkov, Alena Fojtíková, Lidečko, Věra Škrabalová, Lipová Lázně, Kateřina Konvičková, Liptáň, Gabriela Bergerová, Lomnice nad Popelkou, Pavlína Čajková, Lošov, Dagmar Lauschová, Loštice, Michal Ent, Loučka, Petra Fisnarova, Loučná nad Desnou, nemá výherce, Louny, Vladimír Trunečka, Lutín, frantisek manasek, Lutonina, Eva Hořejšová, Machová, Věra Novotná, Majetín, Pavla Pekrová, Medlov, Kateřina Bugrisová, Město Albrechtice, Jarmila Vaňková, Mikulovice, JITKA STANKOVA, Mimoň, Josef Vlček, Miroslav, Jarmila Zdražilová, Mladějovice, Ilona Studená, Mladkov, Alena Trechová, Moravské Bránice u Brna, Leona Kopečková, Moutnice, nemá výherce, Mrsklesy, Jindřiška Habadová, Mšené - lázně, Soňa Krocová, Mýto, Ivana Pařízkova, Napajedla, Simona Antelová, Němčice nad Hanou, Silvia Blažeková, Nepomuk, Jarmila Hlobilová, Nesovice, Jana Finková, Nesovice, Jana Bajgerová, Nové Město pod Smrkem, Jarmila Klemerová , Nové Syrovice, Milena Pelcová, Nový Bor, Jana uhrova, Nový Kostel, Patrik Chromý, Nový Malín, Petra Bílá, Ochoz, Marcela Weidingerová, Olšany, Libuše Grydilová, Ondratice, Mikulicakova Iva, Oskava, Leila dvorakova, Ostrava - Dubina, MARCELA PUDICHOVÁ, Ostrava - Hrabůvka, Tomáš Pilárik, Ostrava - Poruba, Renata Hitkova, Ostrava - Zábřeh, Hana Vojtkova, Plinkout, Vlasta Štáblová, Pňovice, Ivana Stoklasová, Pohořelice, Ivana Stoklasová, Pohořelice, Lenka Třísková, Pohořelice, Monika Váchová , Polepy, Martina Grossmannová, Polešovice, ZDEŇKA NOVOTNÁ, Police nad Metují, Karel Křivánek, Polná, Pavel Kohoutek, Postřelmov, Lukáš Pavlica, Praha 4 - Podolí, Alena Nadymáčková, Prostějov, Jana Zapletalová, Prostějov, Martin bouda, Prostějov, LUDMILA PRECLÍKOVÁ, Přepychy, Jana Kajnarová, Přerov, Drahomíra Tomčíková, Přerov - Lověšice, Miroslava Šinkovská, Ptení, tHelena Kvapilova, Pustiměř, Adéla Krutilová, Radslavice, Petr Kostka, Rájec, Eduard Sitta, Rapotín, Vojtěch Sejkora, Raspenava, Jana Apoštolová, Ratíškovice, Marie Dostálová, Renoty, Gabriela Černá, Rokytnice v Orl. Horách, Klára Smištíková, Rosice u Brna, Ivana Perná, Rovensko pod Troskami, Blanka Banková, Ruda nad Moravou, Petra Šteigerová, Říčany, MARTA MIKOŠKOVÁ, Sazovice, Pavlína Valchářová, Slatinice, Jan Nevim, Slavětín u Litovle, marie remesova, Slavičín, Marie  Fojtíkova, Slavičín, Renáta Voltemárová, Slezské Rudoltice, Jan Cienciala, Smilovice, Lucie Dušková, Smiřice, Jana Matoušková, Sobotovice, KAMIL KARASEK, Staňkov, Simona Kretová, Stará Červená Voda, Helena Majdiakova, Staré Město p.Sněž., Marie breškovcová, Staré Město u Brun., Soňa Hanáková, Staré Město u UH, Zdeněk Vávra, Strání, Monika Rozehnalová, Střelice u Brna, anna hlaváčová, Střeň, Marie Dostálová, Suchdol, Jarmila Lašáková, Supíkovice, Stanislava Šindelářová, Svinčany, Štěpán Učeň, Šternberk, Kateřina Mervartová , Štíty, Hana Balintová, Študlov, Barbora Strnadová, Šumperk, Jana Kodlová, Šumperk, Stanislav Zámečník, Šumvald, OLDŘICH JANOUŠEK, Šumvald, ELISKA ZACHARDOVA, Teplice nad Metují, Alena Stachová , Troubelice, Jana Pokorná, Třebčín, Jitka Pisařovicová, Třebelovice, Miloš Rejfek, Týnec nad Labem, Lucie Zemancová, Týniště nad Orlicí, Markéta Zaoralová, Uhřice, Josef Raška, Újezd, Marie Adámková, Únanov, Jaroslava Flídrová, Úpice, Helena Zemanková, Určice, Libuše Kontrová, Úštěk, Pavel Palát, Valeč, Ivana Tarabusová, Vamberk, Renáta Skoupilová, Velká Bystřice, Karel Kašpar, Velké Losiny, vajcová Klára, Velké Losiny, Veronika Batová, Velký týnec, JITKA VLCKOVA, Vidnava, Alena Ramešová, Vikýřovice, Eva Cirokova, Vilémov, Lucie Hrbáčková, Vlčnov, Alena Sporyszova, Vnorovy, Ilona Jégrová, Vranovice, Mirka Horečná, Vrchlabí, Jitka Novotná, Vysoká Libeň, Petra Cibulcová, Zásmuky, Leona Pobořilová, Zašová, Michal Matula, Zbýšov u Vyškova, EVA KRUPIČKOVÁ, Zdice, Dagmar Zajícová, Zlámanec, Alois Gross, Zlaté Hory, Dagmar Šimková, Znojmo, Dana Kafková, Znojmo, Kafka Jan, Žabčice u Brna, Romana Pichová, Žďár nad Metují, Jan Jakoubě, Železný Brod, Ludmila Hrubá, Žerotín.

Výherci 4. kola hlavní výhry

Soutěžní otázka: Kolik kódů celkem si zaregistrují ženy ve 4. kole Vánoční soutěže 2017 s CBA, tj. ve dnech 29.11. – 5.12.2017?

Správná odpověď: 3475

Poukaz ubytování na Bludovečku:

Marek Haloda, Strání

Tomáš Dirgas, Loučná nad Desnou

Lucie Čelková, Nesovice

Sedací vak:

Jana Janušová, Bolehošť
Jarmila Neduchalová, Čejč
Blanka Csölleová, Rapotín
Jana Šanovcová, Bohutín
Zdeněk Chočí, Ochoz
Michaela Musilová, Loučná nad Desnou
Jana Maisnerová, Bolehošť

Výherci 4. kola prodejny

Anna Reňáková, Bakov nad Jizerou, Jiřina Nováková, Bavorov, radmila prochazkova, Bělá pod Bezdězem, Alena.Rebičová, Bělotín, Světlana Šindelářová, Benešov nad Ploučnicí, Anastázie Raichelová, Bílovice, Ivana Novotná, Bludov, Ivana Novotná, Bludov, Eva Zanášková, Bochoř, MARTINA CIKRYTOVA, Bohdíkov, Zdenka Soukopová, Bohuslavice, Květoslava Valentová, Bohutín, Jaroslava Novakova, Bolehošť, Irena Mejtská, Borohrádek, Monika Komarkova, Boskovice, Věra Jedličková, Brněnec, Jana Křížová, Brno, Václav Richter, Brno - Chrlice, Jana Svobodová, Brno - Komín, Martina Drásalová , Brno - Tuřany, HELENA PŘIKRYLOVÁ, Brodek u Konice, Radoslava Kostková, Brumov-Bylnice, Komeiserová Martina, Brumovice, Jiří Krpec, Bruntál, Petra Vlašicová, Bruntál, Jaroslava Tlachová, Břeclav, Bohdan Hrynečko, Březová nad Svitavou, Vladimíra Janečková, Břidličná, MARKÉTA ŘEZÁČOVÁ, Budkovice, Yvona Červinkova, Choceň, Milena Málková, Ctidružice, Václav Kalbáč, Cvikov, Jarmila Neduchalová, Čejč, Jan Fuchs, Červená Voda, Jana Blažková, Česká Třebová, Petr Dvořák, Česká Ves, Jan Němeček, České Meziříčí, LUCIE HOLAJOVÁ, Česky Dub IV., Radomil Řežucha, Chromeč, Iva Lešková, Chvaletice, nemá výherce, Děčín XXXII - Boletice nad Labem, Zdena Smrčková, Desná v Jizerských horách, Štěpánka Hrdličková, Dětřichov u Frýdlantu, ruzena rozmanova, Dětřichov u Litovle, Lada Maličková, Dolní Libina, Blanka Mucková, Domamyslice, Štěpánka Vršanová, Domašov, Jana Marečková, Domašov u Brna, Viera Krčmářová, Držovice, Blanka Hlaváčková, Dubany, Lenka Fialová, Dyjákovice, Halina Roubalová, Habartice, Anna Tunysová, Hanušovice, Božena Nováčková, Hartvíkovice, Zdeňka Tesarčíková, Havířov, Jitka Drašnarová , Hejnice, Alena Lennertová, Heřmanice u Frýdlantu, Lucie Krososková, Hlubočky, Michaela Nekvapilová, Hlubočky - Mariánské údolí, Sarka Veverkova, Hlubočky - Mariánské Údolí, Petra Vargová, Hodonín, Eva Mrkusová, Hodonín, Dana Hradilová, Horní Město, Martin Kugler, Horšovský Týn, Petra Krajníková, Hoštka, Tamara Mináriková, Hrabyně, Tereza Zítková, Hradec Králové, Petr Koza, Hradec Králové, Pavla Vidourková, Hrušovany nad Jevišovkou, Zdeněk Vráblík, Huzová, Soňa Recová, Hvozd, Nikola Lengyelova, Ivančice u Brna, Jana Doleželová, Ivanovice na Hané, Ondřej Špringl, Jablonec nad Nisou, Daniela Marešová, Jablonné nad Orlicí, Ivo Havelka, Jedlí, Romana Chasáková, Jeseník, Kateřina Pykalová, Jihlava, Jaroslava Mertová , Jindřichov, Martina Abramcová, Jiříkov, Tomáš Holub, Kelč, Božena Faltýnková, Kladky, Marie Hanusová, Klatovy, Dagmar Šafránková, Klešice, Jana Poláková, Klobouky u Brna, Lenka Kopečkova, Klopina, Karel Haramule, Kněževes, Lenka Drexlerová, Kokory, NEMÁ VÝHERCE, Konárovice, stanislav stejskal, Konice, Petra Bořilová, Konice, Jitka Kopecká, Kopidlno, Eva Křížová, Kosmonosy, Andrea Vlachová, Kostelec na Hané, Zdeňka Zelenakova, Kozojídky, Jaroslav Ptacek, Krasíkov, Stanislava Němcová, Krásná Lípa, Vendula Štajgrová, Kravaře - Kouty, Eva Šedá, Křenovice, Alena Michalíková , Křižanov, Tomáš Plánka, Kyjov, Pavla Poláchová, Lačnov, Emílie Řezníčková, Laškov - Pěnčín, Lucie Adamcová, Letohrad, Jaromír Fabián, Liberec XV - Starý Harcov, Zvonarová Michala, Liberec XXV - Vesec, Petra Bočková, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou, Iva Krahulcová, Libina, Alena Kargerová, Liblice, Lída Vaníčková, Lichkov, Gabriela Rumánková, Lidečko, Martina Novotná, Lipová Lázně, Jaroslava Konvičková, Liptáň, Jitka Šimůnková, Lomnice nad Popelkou, Hana Běhalová, Lošov, Tomáš Navrátil, Loučka, Tomáš Dirgas, Loučná nad Desnou, nemá výherce, Louny, Lucie Otrubová, Lutín, Bnislava Brázdilová, Machová, Pavla Koupilová, Majetín, Petra Boxanová, Medlov, Marcela Zátopková, Město Albrechtice, Petra Kávová, Mikulovice, Martin Nerad, Mimoň, Lydie Kramertová, Miroslav, JARMILA KRISTKOVÁ, Mladějovice, Hana Černohousová, Mladkov, Renata Badinová, Moravské Bránice u Brna, Barbora Hrdá, Moutnice, Patrik Hižnaj, Mrsklesy, Veronika Suchá, Mšené - lázně, Helena Košařová, Mýto, Ivana Pařízková, Napajedla, Oldřiška Hrabalová, Němčice nad Hanou, VOHRNOVÁ TAŤÁNA, Nepomuk, Lucie Čelková, Nesovice, Renata Janušová, Nesovice, Filip Šťáva, Nové Syrovice, Petra Viková, Nový Bor, Libuše Návarová, Nový Kostel, Marie Schreiberová, Nový Malín, Jméno a přijmení, Obec, Ivan Lakomý, Ochoz, Anna Balcárková, Olšany, Antonín Facek, Ondratice, Ludmila Hermanová, Oskava, blazej krampe, Ostrava - Dubina, Ludmila Čáňová, Ostrava - Hrabůvka, Jana Kozelská , Ostrava - Poruba, Petra Kalandrová, Ostrava - Zábřeh, Helga Honova, Plinkout, Ivana Biharyjova, Pňovice, František Varad´a, Pohořelice, Lenka Popelková, Pohořelice, Lenka Třísková, Pohořelice, Vlastimil Valášek , Police nad Metují, Lenka Cinková, Polná, Ivana Třetinová, Postřelmov, Jaroslava Pešková, Praha 4 - Podolí, Tomaš Nadymaček, Prostějov, Růžena Macková, Prostějov, DANIELA UCHYTILOVÁ, Prostějov, aleš pekáč, Přepychy, Lucie Kašpaříková, Přerov, Klára Poličková, Přerov - Lověšice, Alena Šinkovská , Ptení, Miluše Ambrozova , Pustiměř, Romana Šromotová, Radslavice, Jarmila Krobotová, Rájec, Matěj Nádaský, Rapotín, Zdeněk Strnad, Raspenava, Petra Směřičková, Ratíškovice, Jaroslav Parma, Renoty, Andrea Veselá, Rokytnice v Orl. Horách, Břetislav Lukášek, Rosice u Brna, MarieDlouhá, Rovensko pod Troskami, Růžena Florková, Ruda nad Moravou, Lenka Čovbanová, Říčany, MARTA MIKOŠKOVÁ, Sazovice, Zuzana Kolašínová, Slatinice, Jana Skopalová, Slavětín u Litovle, Anna Kováříková, Slavičín, Kamila Frolešová , Slavičín, Vendula Michalisková, Slezské Rudoltice, Lenka Szewieczková, Smilovice, Zemková Martina, Smiřice, Milan Gruška, Sobotovice, Anna Marelová, Solnice, Jaroslav horvath, Staňkov, Vladislav Juřík, Stará Červená Voda, Tereza Hubálková, Staré Město p.Sněž., Petr Raida, Staré Město u Brun., Jiří Popelka, Staré Město u UH, Zdeňka Vávrová, Strání, Edita Klímová, Střelice u Brna, JAN PINKAVA, Střeň, Monika Kučerová , Suchdol, Radka Hečkova, Supíkovice, Hedvika Nekvapilová, Svinčany, Vilem lagmaier, Šternberk, Štěpán Učeň, Šternberk, Kateřina Mervartová , Štíty, Hana Balintová, Študlov, Věra Birkásová, Šumperk, TOMAS RAB , Šumperk, MICHAL HONIGSCHMIED, Šumvald, OLDŘICH JANOUŠEK, Šumvald, Monika Řezníčková, Teplice nad Metují, Tomáš Sehnalík, Troubelice, Jiří Michalčík, Třebčín, Jiřina Daňhelová, Třebelovice, Iveta Blahoutová, Týnec nad Labem, Josef Kozák, Týniště nad Orlicí, Marie Vonková, Uhřice, Dana Fojtíková, Újezd, Marie Adámková, Únanov, Jiřina Parmová, Uničov, Adéla Bartošová, Úpice, Helena Zemanková, Určice, Daniel Procházka, Valeč, Lucie Vodáková, Vamberk, Tomáš Lejčenko, Velká Bystřice, Martina Pokorná, Velké Losiny, Ludmila Juráňová, Velké Losiny, Helena Vaverová, Velké Popovice, Radim Vilímek, Velký týnec, Oluše Popelková, Vidnava, Marie Kašparová, Vikýřovice, Miloslav Lakomý, Vilémov, Jindřiška Ulčíková, Vlčnov, Jiřina Tomečková, Vnorovy, Eva Hájková, Vranovice, Hana Veselovská, Vrchlabí, Božena Mžíková, Vysoká Libeň, Pavlína Dvořáková, Vysoké Mýto, PetraKulfánková, Zásmuky, Irena Balášová, Zašová, PAVLA BOROVSKA, Zbýšov u Vyškova, dana sramkova, Zdice, ludmila gregurkova, Zlámanec, Lenka Slavíková, Zlaté Hory, Marta Ludvíková, Znojmo, LENKA PRAŽANOVÁ, Znojmo, Marcela Janečková, Žabčice u Brna, Martina Cermanová, Žďár nad Metují, Andrea Jakouběová, Železný Brod, Soňa Zimková, Žerotín.

Výherci 3. kola hlavní výhry

Soutěžní otázka: Kolik kódů celkem si zaregistrují ženy ve 3. kole Vánoční soutěže 2017 s CBA, tj. ve dnech 22.11. – 28.11.2017?

Správná odpověď: 3166

Poukaz ubytování na Bludovečku:

Eva Kopecká, Staňkov

Věra Mikynová, Vysoká Libeň

Marie Heinrichová, Vlčnov

Sedací vak:

Alena Hankeová, Sazovice

Danuše Konečná, Kladky

Hana Šmukařová, Klobouky u Brna

Jiřina Kafková, Žabčice u Brna

Petr Kaválek, Dubany

Anna Reňáková, Stránní

Martin Bartoš, Laškov - Pěnčín

 

Výherci 3. kola prodejny

David Vítovec, Bavorov, Zuzana Zumrová, Bělá pod Bezdězem, Alena.Rebičová, Bělotín, Jarmila Holbíková, Benešov nad Ploučnicí, Petr Jurnik, Bílovice, Ivana Novotná, Bludov, Ivana Novotná, Bludov, Monika Kubíková, Bochoř, MARTINA VINKLEROVA, Bohdíkov, Anna Havlíčková, Bohuslavice, Květoslava Valentová, Bohutín, Jaroslava Novakova, Bolehošť, Irena Mejtská, Borohrádek, Monika Komarkova, Boskovice, ALENA ŠTEMPELOVA, Brněnec, Michaela Molnarová, Brno, Aleš Volařík, Brno - Chrlice, Hana Neckařova, Brno - Komín, Jitka šatná, Brno - Tuřany, Jindřich Peč, Brodek u Konice, Milan Polomík, Brumov-Bylnice, IRENA BLAŽKOVÁ, Brumovice, Helena Miliánová, Bruntál, martin snabl, Bruntál, Iveta Šlichtová, Břeclav, Tomáš Valter, Březová nad Svitavou, Vladimíra Janečková, Břidličná, JANA Samková , Ctidružice, Jarmila Neduchalová, Čejč, Patrik Bittner, Červená Voda, Jaromír Fučík, Česká Třebová, Pavla Roubalová, České Meziříčí, Denisa Zejbrlikova, Česky Dub IV., Yvona Červinkova, Choceň, Lenka Pavlikova, Chromeč, Helena Chaloupková, Chvaletice, Roman Vokřinek, Cvikov, Silvie Hiermanová, Česká Lípa, Eva Dvořáková, Česká Ves, Karel Polak, Dašice, Lucie Lazarova, Děčín XXXII - Boletice nad Labem, Helena Bílahorková, Desná v Jizerských horách, Štěpánka Hrdličková, Dětřichov u Frýdlantu, Hana Koutňáková, Dětřichov u Litovle, Ivana Martinková, Dolní Libina, Petr Zápařka, Domamyslice, Josef Stiak, Domašov, Jana Cahová, Domašov u Brna, Jana Ryšťáková, Držovice, Ilona Sýkorová, Dubany, Barbora Jánošová, Dyjákovice, Pavlína Vyhlasová, Habartice, Petr Koloušek, Hanušovice, Dana Moczárová, Hartvíkovice, Dagmar Šimsova, Havířov, Jaroslava Holatová, Hejnice, Tomáš Cereňuk, Heřmanice u Frýdlantu, JITKA GÁRSKÁ, Hlubočky, Jana Millerová, Hlubočky - Mariánské údolí, Radek Čečatka, Hlubočky - Mariánské Údolí, Lenka Pavliňáková, Hodonín, Eva Mrkusová, Hodonín, VĚRA LONOVA, Horní Město, Eva Bazalová, Horní Újezd, Dana Sechterová, Horšovský Týn, Jarmila Novaková, Hoštka, Marie Balloková, Hrabyně, jana kozova, Hradec Králové, Monika Pecková, Hrušovany nad Jevišovkou, eva kostrhounova, Huzová, Veronika Zatloukalová, Hvozd, Pavel Coufal, Ivančice u Brna, Iva Urbanová, Ivanovice na Hané, Lenka Pitrová, Jablonec nad Nisou, Veronika Šilarová, Jablonné nad Orlicí, Zuzana Machalová, Javorník, Magdalena Šponerová, Jedlí, Hana Charvátová, Jeseník, Lubomír Koutek, Jihlava, Jaroslava Mertová , Jindřichov, Pavel Šamša, Jiříkov, Tomáš Holub, Kelč, ALENA ZEZULOVÁ, Kladky, Marie Hanusová, Klatovy, Petr Beran, Klešice, Adrian Effenberger, Klobouky u Brna, Kateřina Šulová, Klopina, PAVEL ŠTEFAN, Kněževes, Zdeňka Eliášová, Kokory, Vera jankova, Konárovice, Zdenka Kotyzová, Konice, Milena Navratilová, Konice, Žaneta Rudolfová, Kopidlno, Gabriel Magyarics, Kosmonosy, Pavel Tesař , Kostelec na Hané, Jaroslav Ptacek, Krasíkov, Eva Fialová, Krásná Lípa, Lenka Boháčová, Kravaře - Kouty, Hana Cupáková, Křenovice, Drahomíra Galanžárová, Křižanov, PETRA TRÁVNÍKOVÁ, Kyjov, Lukáš Psota, Lačnov, Františka michovská, Laškov - Pěnčín, Filip Svoboda, Letohrad, Iva Bradáčová, Liberec XV - Starý Harcov, Bohuslava Bartoníčková, Liberec XXV - Vesec, Jirka Valenta, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou, Růžena Smolíková, Liblice, Vlasta Dubská, Lichkov, Anna Mužikovská, Lidečko, Anna Kaniová, Lipová Lázně, Kateřina Konvičková, Liptáň, Hana Kopecká, Lomnice nad Popelkou, Jana Johanesova, Lošov, Michal Ent, Loučka, Jaroslav Jelínek, Loučná nad Desnou, Žaneta Tamchinová, Louny, JAROSLAVA KANAKOVÁ, Lutín, Pavla Hradilova, Machová, Dana Vitoslavská, Majetín, Martina Purová, Medlov, Magda Labajová, Město Albrechtice, Monika kerbčárová, Mikulovice, Michal Pásek, Mimoň, Lydie Kramertová, Miroslav, Vlastimil Alt, Mladějovice, Sona Černá, Mladkov, Alena Trechová, Moravské Bránice u Brna, Aleš Poláček, Moutnice, Anna Vychodilová, Mrsklesy, Jana Havránková. , Mšené - lázně, Jiří Hrabák, Mýto, Františka Řezníčková, Napajedla, Ludmila Přidalová, Němčice nad Hanou, Magdaléna Váňová, Nepomuk, VLADIMÍR KLIMEŠ, Nesovice, Helena Hánová, Nesovice, JITKA KARIKOVA, Nové Syrovice, Martina Loubkova, Nový Bor, Jana Hájková, Nový Kostel, Alena Jaňourová, Nový Malín, Jitka Bílá, Ochoz, Anna Balcárková, Olšany, Antonín Facek, Ondratice, Ludmila Hermanová, Oskava, Radka Gracová, Ostrava - Dubina, Horváthová Jiřina, Ostrava - Hrabůvka, Michal Scholtz, Ostrava - Poruba, Renata Hitkova, Ostrava - Zábřeh, Eliška Ruprechtová, Pňovice, Tomáš Hanáček, Pohořelice, Veronika Balajková, Pohořelice, Klaus Borek, Pohořelice, LÍBALOVÁ EVA, Police nad Metují, Jakub Navrátil, Polná, Danuše Smrčková, Postřelmov, Jaroslava Pešková, Praha 4 - Podolí, TOMAŠ NADYMÁČEK, Prostějov, Antonín Hofman, Prostějov, Hana Kristková, Prostějov, Milan Račák, Přepychy, Mirka Hrazdilova, Ptení, Helena Štolfova, Pustiměř, Kateřina Zupková, Radslavice, Oldřiška Knýřová, Rájec, Jana Kovaříková, Rapotín, Zdeněk Strnad, Raspenava, Jarmila Jeřábková, Ratíškovice, Věra Pazderová, Renoty, Radka Furiková, Rokytnice v Orl. Horách, Lenka Sellnerová, Rosice u Brna, Ivana Perná, Rovensko pod Troskami, Blanka Banková, Ruda nad Moravou, Petra Křížová, Říčany, Jan Kučera, Sazovice, Jana Daňková, Slatinice, Hana Dopitová, Slavětín u Litovle, pavla rakova, Slavičín, Kamila Frolešová , Slavičín, Marie Kutálková, Slezské Rudoltice, Kateřina Sikorová, Smilovice, František Lžíčař, Smiřice, Eva Kadlecová, Sobotovice, Eva Kopecká, Staňkov, Martina Koláčková, Stará Červená Voda, Adéla Baniová, Staré Město p.Sněž., Daniela Nováková, Staré Město u Brun., Hanáková Soňa, Staré Město u UH, Anna Reňáková, Strání, Robert Lánský, Střelice u Brna, Božena Večeřová, Střeň, Monika Kučerová , Suchdol, Petr Marek, Supíkovice, Gabriela Doležalová, Svinčany, Vlasta Balintová, Šternberk, Zuzana Mikulková, Šternberk, Jiří janů, Štíty, Ludmila Ondráčková, Študlov, Andrea Bednaříková, Šumperk, Michaela Švubová, Šumperk, Helena Kallerová, Šumvald, Petra Krestýnová, Šumvald, Tomáš Neumann, Teplice nad Metují, Petr Kappel, Troubelice, Ondřej Zahradníček, Třebčín, Kateřina Kružicová, Třebelovice, Petra Tomková, Týnec nad Labem, Marie Puklová, Uhřice, Jana Maliňáková, Újezd, Vlasta Hůsková, Únanov, Michal Parma, Uničov, Renata Ševcova , Úpice, Marcela Nováčková, Určice, Jan Bartoš, Úštěk, Tereza Bičáková, Valeč, Jaroslav Martinec, Vamberk, Renáta Skoupilová, Velká Bystřice, Karel Kašpar, Velké Losiny, Klára Vajcováv, Velké Losiny, Helena Strnadová, Velké Popovice, Eva Friedrichová, Velký týnec, Monika Laovská, Vidnava, Pavlína Vachatová, Vikýřovice, Jana Bantová, Vilémov, Jindřiška Ulčíková, Vlčnov, Jarmila Holubíková, Vnorovy, Ilona Jégrová, Vranovice, Lukáš Červíček, Vrchlabí, Marie Videmanová, Vysoká Libeň, Michaela Krejčí, Vysoké Mýto, Markéta Michálková, Zásmuky, Marta Kurišova , Zašová, Michal Matula, Zbýšov u Vyškova, dana sramkova, Zdice, Ludmila Jurčíková, Zlámanec, Alois Gross, Zlaté Hory, Marta Ludvíková, Znojmo, EVA PRAŽANOVÁ, Znojmo, Jiřina Kafková, Žabčice u Brna, Hana Fiamoli, Ždánice, Martina Cermanová, Žďár nad Metují, Radka Kaplanová, Železný Brod, Ludmila Hrubá, Žerotín

 

Výherci 2. kola hlavní výhry

Soutěžní otázka: Kolik kódů celkem si zaregistrují ženy v 2. kole Vánoční soutěže 2017 s CBA, tj. ve dnech 15.11. -21.11.2017?

Správná odpověď: 2221

Poukaz ubytování na Bludovečku:

Marie Adámková, Únanov

Petra Nadymáčková, Prostějov

Roman Janeček, Žabčice u Brna

Sedací vak:

Robin Mach, Ostrava - Hrabůvka

Lenka Komárková, Hvozd

Jarmila Zbořilová, Držovice

Eva Šerfözöová, Čejč

Iveta Řezníčková, Úpice

Lucie Ornstová, Smiřice

Jana Kertésová, Pňovice

Výherci 2. kola prodejny

MILUŠE DOLEŽALOVÁ, Bakov nad Jizerou, Ilona kováříková, Bavorov, Renata Křížová, Bělá pod Bezdězem, Alena Valentová, Bělotín, Jarmila Holbíková, Benešov nad Ploučnicí, Jiří Tomek, Bílovice, Ondřej Pelant, Bludov, Marcela Březinová, Bludov, Jitka Plíhalová, Bochoř, MARTINA VINKLEROVA, Bohdíkov, Vlaďka Smrčková, Bohuslavice, Miroslav Svoboda, Bohutín, Marie Drašnarová, Bolehošť, JAROMÍR LOHNISKÝ, Borohrádek, Jiří Klápa, Boskovice, Milada Pavlasová, Brněnec, Markéta Šťastná, Brno, jan klíma, Brno - Chrlice, Růžena Havlíčková, Brno - Komín, Jitka šatná, Brno - Tuřany, Petra Bartošková, Brodek u Konice, Kozubíková Irena, Brumov-Bylnice, Zlatuše Bandryová, Bruntál, David Kovář, Bruntál, Věra Korciánová, Břeclav, Bohdan Hrynecko, Březová nad Svitavou, Anna Kočvarová, Břidličná, MARKÉTA ŘEZÁČOVÁ, Budkovice, Jana Samková, Ctidružice, Eva Šerfözöová, Čejč, HANIČKA KUDLÁČKOVÁ, Červená Voda, Jana bouskova, Česká Třebová, Veronika Bastlova, České Meziříčí, Michaela Linková, Česky Dub IV., Roman Příhoda, Choceň, Marta Brázdová, Chromeč, Radka Svobodová, Chvaletice, Kalbáčová Petra, Cvikov, Jana Fukarová, Česká Lípa, Eva Dvořáková, Česká Ves, Lucie Lazarova, Děčín XXXII - Boletice nad Labem, Zdena Smrčková, Desná v Jizerských horách, Renata Tomašiaková, Dětřichov u Frýdlantu, Zdeněk Piňos, Dolní Libina, Petr Zápařka, Domamyslice, Josef Stiak, Domašov, J, Domašov u Brna, Jarmila Zbořilová, Držovice, Marie Vozenilkova, Dubany, Jaroslava Vráblíková, Dyjákovice, Marcel Kolarovic, Habartice, Jana Rousová, Hartvíkovice, Radek Holub, Havířov, Pavel Plášil, Hejnice, Jana Procházková, Heřmanice u Frýdlantu, Milena Prokešová, Hlubočky, Dagmar Janíčková, Hlubočky - Mariánské údolí, Miloslav Pacák, Hlubočky - Mariánské Údolí, Lenka Pavliňáková, Hodonín, Aneta Kulíšková, Hodonín, ANNA ŠIŠKOVÁ, Horní Město, Eva Bazalová, Horní Újezd, Lucie Beňová, Horšovský Týn, Věra Suchá, Hoštka, Komínková Iva, Hradec Králové, Petr Koza, Hradec Králové, Renata Černá, Hrušovany nad Jevišovkou, Margot Križaničová, Huzová, Michaela Müllerová, Hvozd, Kateřina Židelová, Ivančice u Brna, Jana Doleželová, Ivanovice na Hané, Petra Pokorná, Jablonec nad Nisou, Petr Kosek, Jablonné nad Orlicí, Zuzana Machalová, Javorník, Michaela Komárková, Jedlí, Alena Chasáková, Jeseník, Kateřina Drnková, Jihlava, Kalašová Renáta, Jindřichov, Markéta Hánová, Jiříkov, Petr Janda, Kelč, ALENA ZEZULOVÁ, Kladky, Tereza Kozáková, Klatovy, stanislava jirkova, Klešice, Ludmila Nováková, Klobouky u Brna, Jan Kožela, Klopina, renata vorlickova, Kněževes, jana Nevřelová, Kokory, Vera jankova, Konárovice, Lucie Snášelová, Konice, Marta Čížková, Konice, LUKAS BILY, Kopidlno, Dominik Svoboda, Kosmonosy, Dušan Kment, Kostelec na Hané, Stanislav Vajčner, Kozojídky, Jaromíra Hrabalová, Krasíkov, Eva Fialová, Krásná Lípa, EVA JANIKOVA, Kravaře - Kouty, Eva Šedá, Křenovice, Eva Veselá, Křižanov, Anna Trávníková, Kyjov, Ondřej Jatel, Lačnov, Františka michovská, Laškov - Pěnčín, Jitka Lorencová, Letohrad, Jana Nováková, Liberec XV - Starý Harcov, Renata Reilová, Liberec XXV - Vesec, Lada Sádovská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou, Martina Hamšíková, Libina, Zuzana Martincová , Liblice, Iveta Moravcová, Lichkov, Monika Lišková, Lidečko, Anna Kaniová, Lipová Lázně, Bratislava Sakalova, Liptáň, Jaroslav Nohejl, Lomnice nad Popelkou, Miroslava Novotná, Loučka, Jaroslav Jelínek, Loučná nad Desnou, Žaneta Tamchinová, Louny, Jana Vyhnánková, Lutín, Bnislava Brázdilová, Machová, Dana Vitoslavská, Majetín, Kateřina Navrátilová, Medlov, Magda Labajová, Město Albrechtice, František Zemčík, Mikulovice, Jiří Penz, Mimoň, MICHAELA KOVAROVA, Mladějovice, Monika Bučmejová, Mladkov, Pavla Grajzová, Moravské Bránice u Brna, Ludmila Mandelikova, Moutnice, HANA HIZNAJOVA, Mrsklesy, Jan Ptáčník, Mšené - lázně, Jana Procházková, Mýto, Petr Matoušek, Napajedla, Oldřiška Hrabalová, Němčice nad Hanou, Pavlína Konečná, Nepomuk, Božena Kopečková, Nesovice, Jana Finková, Nesovice, Klára Poláčková, Nové Syrovice, Josef Toth, Nový Bor, Jana uhrova, Nový Kostel, Marta Šafářová, Nový Malín, Alena Kočí, Ochoz, ANTONÍN ŽÁK, Olšany, marie otevrelova, Ondratice, Jindřiška Tokarová, Oskava, anna Švecová, Ostrava - Dubina, Libor Jurečka, Ostrava - Hrabůvka, Karina Burdová, Ostrava - Poruba, Zdeněk Bém, Ostrava - Zábřeh, Bohumila Hončíková, Plinkout, Jana Kertésová, Pňovice, Eva Derliová , Pohořelice, Jana Blahová, Pohořelice, Hana Vojtěchova, Police nad Metují, Veronika Perničková, Polná, a, Postřelmov, Lukáš Pavlica, Praha 4 - Podolí, PETRA NADYMACKOVA, Prostějov, Přikrylová Libuše, Prostějov, Milan Račák, Přepychy, Eva Harvančáková, Přerov, Alžběta Poličková, Přerov - Lověšice, Pavel Šmída, Ptení, Helena Štolfová , Pustiměř, Libuše Huňková, Radslavice, Oldřiška Knýřová, Rájec, Matěj Nádaský, Rapotín, Vojtěch Sejkora, Raspenava, Marie Bardúnová, Ratíškovice, Věra Pazderová, Renoty, Jarmila Rykrová, Rokytnice v Orl. Horách, Milena Dočkalová, Rosice u Brna, Jarmila Houšková, Rovensko pod Troskami, Veronika Kašparová, Ruda nad Moravou, Štěpánka Špitálníková, Říčany, Edita Hrbáčková, Sazovice, Lenka Ryšavá, Slatinice, Eva Absolonová, Slavětín u Litovle, Jaromír Polášek, Slavičín, Julius Suchý, Slezské Rudoltice, Kateřina Saučuková, Smiřice, Jana Matoušková, Sobotovice, Kristýna Milová, Solnice, Miroslav Mašát, Staňkov, Antonín Hlobil, Stará Červená Voda, Martin Šimek, Staré Město p.Sněž., Petra Vlašicová, Staré Město u Brun., Jiří Popelka, Staré Město u UH, Anežka Janovská, Strání, Věra Pazderová, Střelice u Brna, Lydie Havlíčková, Střeň, Martina Koutná, Suchdol, Jan Lašák, Supíkovice, Hedvika Nekvapilová, Svinčany, Ludmila Havlíčková, Štíty, ALENA KRAJMEROVÁ, Študlov, Pavel Ďuriček, Šumperk, Karel Cipra, Šumperk, Helena Kallerová, Šumvald, Petra Krestýnová, Šumvald, Monika Řezníčková, Teplice nad Metují, Jitka Sedlackova, Tovačov, Dagmar, Troubelice, Jitka Sedlackova, Třebčín, Jitka Pisařovicová , Třebelovice, Petra Tomková, Týnec nad Labem, Josef Kufa, Týniště nad Orlicí, Marie Puklová, Uhřice, Ivana Žáčková, Újezd, Jarmila Kadeřábková, Únanov, Michal Parma, Uničov, Jaroslava Schierová, Úpice, VERONIKA SKROBAKOVA, Určice, Marcel Simek, Úštěk, Romana Jedličková, Vamberk, Ludmila možíšová, Velká Bystřice, Květoslava Liďáková, Velké Losiny, Hana Dvořáková, Velké Losiny, Helena Strnadová, Velké Popovice, Eva Friedrichová, Velký týnec, PETRA PODLAHOVÁ, Vidnava, Veronika Kondlerova, Vikýřovice, Veronika Juřičková, Vilémov, Lenka Jurásková, Vlčnov, Veronika Procházková, Vnorovy, Martin Veselý, Vranovice, Monika Fišerová , Vrchlabí, Kristyna klanova, Vysoká Libeň, Jaroslava Stará, Zásmuky, Randusová Anna, Zašová, pavla borovska, Zbýšov u Vyškova, Nikola Závorová, Zdice, Anna Pavlačková , Zlámanec, Marie Sýkorová, Zlaté Hory, Jan Konečný, Znojmo, EVA PRAŽANOVÁ, Znojmo, Kafka Jan, Žabčice u Brna, Romana Pichová, Žďár nad Metují, Andrea Jakouběová, Železný Brod, Barbora Sládková, Žerotín.

 

Výherci 1. kola prodejny

Pavla Hanusová, Bavorov, Zuzana Zumrová, Bělá pod Bezdězem, Jana Hajerova, Benešov nad Ploučnicí, Jiri Tomek, Bílovice, Jana Franková, Bludov, Marcela Březinová, Bludov, Eva Zanášková, Bochoř, Jaroslav Kaňák, Bohdíkov, Šebestova Svatava, Bohuslavice, Ondřej Matonoha, Bohutín, Marie Drašnarová, Bolehošť, Rudolf Hroch, Borohrádek, Jiří Klápa, Boskovice, Štěpan Hejtmánek, Brněnec, Hana Naništová, Brno, Dáša Volaříková, Brno - Chrlice, Jitka šatná, Brno - Tuřany, Eva Zatloukalová, Brodek u Konice, Jindříška Kostková, Brumov-Bylnice, Komeiserová Lenka, Brumovice, Sonja Frašová, Bruntál, Milena Schromová, Bruntál, Blazena Prorokova, Břeclav, Štěpán Hejtmánek, Březová nad Svitavou, Jana Absolonová, Břidličná, Marie Fabíková, Ctidružice, Eva Šerfözöová, Čejč, Tomáš Stolarik, Červená Voda, Silvie Hiermanová, Česká Lípa, Marie Hašková, Česká Třebová, Fraňková Monika, České Meziříčí, ALEŠ Bobek, Česky Dub IV., Lenka Pavlikova, Chromeč, Michaela Veselá, Cvikov, Romana Šturmová, Dašice, Lucie Lazarova, Děčín XXXII - Boletice nad Labem, Eliška Frydrychová, Desná v Jizerských horách, Renata Tomašiaková, Dětřichov u Frýdlantu, JAROSLAVA SEKANINOVÁ, Dolní Libina, Hana Naiclerová, Domamyslice, Lucie Cundrlová , Domašov, Ivana Svobodová, Domašov u Brna, Blanka Hlaváčková, Dubany, Lenka Fialová, Dyjákovice, Marcel Kolarovic, Habartice, Petr Koloušek, Hanušovice, Marta Sýkorová, Hartvíkovice, Věra Janovská, Havířov, Katerina Firtova, Hejnice, Jana Procházková, Heřmanice u Frýdlantu, Věra Vláčilová, Hlubočky, Radek Čečatka, Hlubočky - Mariánské Údolí, JANA CHVÁLOVÁ, Hodonín, Eliška Blahynková, Hodonín, ANNA ŠIŠKOVÁ, Horní Město, Martin Kugler, Horšovský Týn, Angela Dančová, Hoštka, Tamara Mináriková, Hrabyně, jana kozova, Hradec Králové, Jana Šumpichová, Hrušovany nad Jevišovkou, Božena Cicková, Huzová, Veronika Müllerová, Hvozd, Lucie Šujanová, Ivanovice na Hané, Kulhánková Zuzana, Jablonec nad Nisou, Petr Kosek, Jablonné nad Orlicí, Marie Siposová, Jedlí, Soňa Voštová, Jeseník, radka volklová, Jihlava, Dagmar Guštanová, Jindřichov, Martina Abramcová, Jiříkov, Blanka Jandová, Kelč, Jaroslav Stejskal, Kladky, stanislava jirkova, Klešice, Vlastimil Bobrovský, Klobouky u Brna, Alena Unzeitigová, Klopina, Darina Grossmannová, Kokory, Marie Rypová, Konice, Michaela Faltýnková, Konice, Simona Klabanová, Kopidlno, Veronika Barvová, Kosmonosy, Antonin haubert, Kostelec na Hané, Štěpán Hlahůlek, Kozojídky, Vladislava Čepilová, Krasíkov, Petra Roubíčková, Krásná Lípa, Petr Horčica, Kravaře - Kouty, Jan Češek, Křenovice, Drahomíra Galanžárová, Křižanov, Monika Sedlarova, Kyjov, LUDMILA SUCHÁČKOVÁ, Lačnov, Miloslava Valentova, Laškov - Pěnčín, Jitka Lorencová, Letohrad, michala Zvonarová, Liberec XXV - Vesec, Lenka Martínková, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou, Zuzana Martincová Vasakova, Liblice, Petra Filipová, Lichkov, Monika Lišková, Lidečko, Lubomír Pospíšil, Lipová Lázně, KARLA KOMÁNKOVÁ, Liptáň, Renata Holčíková, Loučka, Alena Richterová, Loučná nad Desnou, Žaneta Tamchinová, Louny, Edita Surzynová, Lutín, Tomáš Utinek, Machová, Pavla Koupilová, Majetín, Martina Marková, Medlov, Jiksorva Klára, Mimoň, karel matoušek, Mladějovice, Hana Černohousová, Mladkov, Pavla Grajzová, Moravské Bránice u Brna, Ludmila Mandelikova, Moutnice, Patrik Hižnaj, Mrsklesy, Zdeňka Štichová, Mýto, Petr Matoušek, Napajedla, Alena Brandysová, Němčice nad Hanou, Karel Soukup, Nepomuk, Pavla Křišťálová, Nesovice, Helena Hánová, Nesovice, Anna Plačkova, Nové Město pod Smrkem, Pavlina Petrnouskova, Nový Bor, Anezka Karbanova, Nový Kostel, jolana gazova, Nový Malín, Jitka Bílá, Ochoz, ROMANA BOKOVÁ, Olšany, marie otevrelova, Ondratice, Lukáš Košťák, Oskava, anna Švecová, Ostrava - Dubina, JANA SCHÜLLEROVA, Ostrava - Hrabůvka, Leona Puhlovská, Ostrava - Poruba, Karin Fojtíková, Ostrava - Zábřeh, Ivana Křístková, Plinkout, Jana Kertésová, Pňovice, Jaroslava Bartunkova, Pohořelice, Jana Blahová, Pohořelice, Zdeňka Válková, Polepy, Monika Jašková, Police nad Metují, Petra Rosulkova, Polná, Veronika Seidlová, Postřelmov, Miroslava Bohatová, Praha 4 - Podolí, PETRA NADYMACKOVA, Prostějov, Tereza Hofmanová, Prostějov, Lenka Suchankova, Přepychy, Dagmar Patemannová, Přerov, Alena Dvorská, Přerov - Lověšice, Marcela Snajdrova, Ptení, Ilona Vojdulová , Pustiměř, Michaela Kudrnová, Radslavice, Romana Žáková , Rájec, Marie Bardúnová, Ratíškovice, Jarmila Rykrová, Rokytnice v Orl. Horách, Jana Pešková, Rosice u Brna, Marie Dlouha, Rovensko pod Troskami, Veronika Kašparová, Ruda nad Moravou, Petra Křížová, Říčany, Dana Karlíková, Sazovice, František Muller, Slavětín u Litovle, Jana Macova, Slavičín, Julius Suchý, Slezské Rudoltice, Taťána Kalužová, Smilovice, Růžena Langová, Sobotovice, Romana Janova, Staňkov, Valérie Švajková , Stará Červená Voda, Ivan Jacko, Staré Město p.Sněž., Petra Vlašicová, Staré Město u Brun., Renata Tomanová, Strání, Edita Klímová, Střelice u Brna, MIROSLAVA UVIZLOVA, Střeň, Marie Dostálová, Suchdol, Radka Hečková, Supíkovice, marie machačová, Šternberk, Jiří Mareš, Štíty, Ludmila Ondráčková, Študlov, Vladislava Horvatova, Šumperk, Michaela Pucherová, Šumperk, Eva Kressová, Šumvald, Petra Koderičová, Teplice nad Metují, Petra Klöselová, Troubelice, Martina Látalová, Třebčín, Pavlina Nekulova, Třebelovice, Eva Chvalinová, Týnec nad Labem, Klára Bažantova, Týniště nad Orlicí, Marie Puklová, Uhřice, ludmila neradová, Únanov, Jaroslava Ficková, Úpice, PRUCKOVÁ ANNA, Určice, Jana Lepšíková, Úštěk, Jaroslav Martinec, Vamberk, Renáta Skoupilová, Velká Bystřice, Květoslava Liďáková, Velké Losiny, Eliška Jabůrková, Velké Losiny, Klára Maňasová, Velké Popovice, Markéta Tihlářová, Velký týnec, Oluše Popelková, Vidnava, Renata Černá, Vikýřovice, Pavla Valouchová, Vilémov, Jan Hořčica, Vlčnov, Jana Pátková, Vnorovy, Tomáš Jégr, Vranovice, Miluše Benešová, Vrchlabí, Božena Mžíková, Vysoká Libeň, Josef kolinsky, Zásmuky, Hana Krčková, Zbýšov u Vyškova, Eva Krupickova, Zdice, Zuzana Hubáčková, Zlámanec, Marie Sýkorová, Zlaté Hory, Marie Ondovčinová, Znojmo, Lenka Kožnarová, Znojmo, Roman Janeček, Žabčice u Brna, Dagmar Pichová, Žďár nad Metují, milena machutova, Železný Brod, Soňa Zimková, Žerotín.